+38 (04744) 4-69-87
Меню

Молодіжний Симпозіум з історії науки, техніки та освіти «Пріоритети української науки»

Початок: 10:00, 13 квітня

Вельмишановні колеги!

1314 квітня 2023 р. у Києві відбудеться Молодіжний Симпозіум з історії науки, техніки та освіти «Пріоритети української науки», який складатиметься з 2 конференцій - студентської конференції в НТУУ «КПІ» (13 квітня 2023 р.та аспірантської конференції у відділі історії та соціології науки і техніки ІДНТПІН ім. Г.М. Доброва НАН України (14 квітня 2023 р.). Інформаційні листи обох конференцій у додатку.

Симпозіум відбудеться в онлайн-форматі. Брати участь можна в обох конференціях. Публікації будуть у різних збірниках.

Запрошуємо до участі Вас, Ваших студентів і аспірантів.

Співголова Оргкомітету Молодіжного Симпозіуму

д.і.н., провідний науковий співробітник відділу історії та соціології науки і техніки ІДНТПІН ім. Г.М. Доброва НАН України

Алла Степанівна Литвинко

Матеріали