+38 (04744) 4-69-87
Меню

Міжнародна грантова програма імені принца Фейсала бін Фагда для підтримки досліджень у сфері спорту

Початок: 09:30, 22 січня

Премія принца Фейсала бін Фагда - це міжнародна грантова програма для досліджень, спрямована на спортивні дослідницькі проекти, пов'язані з Королівством Саудівська Аравія.

Премія спрямована на підтримку інтелектуально-амбіційних та технічно обґрунтованих досліджень, що відповідають найбільш актуальним питанням та вагомим можливостям у спорті. Фінансова підтримка досліджень забезпечується на річний період Інститутом розвитку лідерів Міністерства спорту КСА і становить від 80 до 120 тис. доларів США.  Інститут розвитку лідерів контролює нагороду і є навчальним закладом, що діє при Міністерстві спорту Саудівської Аравії, і прагне розвивати спортивний сектор за допомогою досліджень, інновацій та освіти. Премія є однією з ініціатив Програми "Якість життя", яка діє в рамках Vision 2030.

заявки відкриті
4 жовтня 2020 р.

Повний термін подання заявок
15 лютого 2021 р. (23:59 GMT + 3)

Прийом проєктних документів завершується 15 лютого 2021 року.

Вичерпна інформація щодо нагороди принца Фейсала бін Фагда за дослідження у сфері спорту розміщена за посиланням: https://pfra.sa/en