Меню

Кафедра плодівництва і виноградарства в науковому оргкомітеті IV Міжнародної конференції з проблем перед- і післязбиральної обробки та зберігання продукції садівництва

Початок: 10:01, 16 червня

16-18 червня 2019 р. у м. Скерневіце відбудеться IV міжнародна наукова конференція з проблем перед- та післязбиральної обробки і зберігання продукції садівництва, яку під егідою EUFRIN та EUVRIN проводить польський Інститут плодоовочівництва.

У рамках дводенної конференції учасники ознайомляться з новітніми досягненнями у сфері післязбиральної обробки і зберігання плодів, а також з науковою базою Інституту плодоовочівництва у м. Скерневіце.

Реферати виступів і стендових доповідей друкуватимуться в збірнику тез, а статті учасників конференції у журналі «Journal of Horticultural Research», що реферується SCOPUS.

Міжнародний науковий комітет конференції включає представників наукових установ та освітніх закладів з 11 європейських країн, серед яких кафедра плодівництва та виноградарства Уманського НУС в особі доктора сільськогосподарських наук професора Олександра Мельника.

Більше інформації за посиланням  http://www.inhort.pl/files/wydarzenia/2019/effects-2019/Postharvest_2019_Poland_SecondAnnouncement.pdf