15.05.2021

ІІ Міжнародний фотоконкурс "Ми - Люди Землі"

Подію завершено

ІІ Міжнародний фотоконкурс "Ми - Люди Землі"

З метою розвитку дитячої та юнацької творчості, а також покращення екологічної ситуації у світі з 12 лютого 2021 року по 15 травня 2021 року серед учнів 5-8-х, 9-11-х класів закладів загальної середньої, позашкільної і професійної (професійно-технічної) освіти та студентів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) освітніх рівнів вищих закладів освіти всіх спеціальностей буде проведено Міжнародний фотоконкурс «Ми – люди Землі».

Фотоконкурс відбудеться з нагоди святкування Всесвітнього дня Землі та вшанування Дня пам’яті Чорнобильської трагедії, згідно з умовами проведення, що додаються.

Організаторами Фотоконкурсу виступили Міжнародний культурний центр «Сяйво» і Міжнародна школа “Меридіан” за підтримки Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка, НЦ «Мала академія наук України», Київського міського центру сім‘ї “родинний дім” та Project Central (США).

Детальніше ознайомитись з умовами участі можна на сайті Міжнародного культурного центру "Сяйво" за посиланням.

Найближчі події