+38 (04744) 4-69-87

Дискусійний клуб «Інноваційні стартапи в агробізнесі в умовах сталого розвитку»

Початок: 13:00, 23 вересня

V Харківський міжнародний юридичний форум

«ІННОВАЦІЙНІ СТАРТАПИ В АГРОБІЗНЕСІ В УМОВАХ СТАЛОГО РОЗВИТКУ»

Шановні друзі!

Кафедра земельного та аграрного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, запрошує вас стати учасниками V Харківського міжнародного юридичного форуму та долучитись до відкритої інтелектуальної дискусії щодо розвитку та запровадження інноваційних стартапів в агробізнесі як засобу реалізації цілей сталого розвитку.

Дискусійний клуб відбудеться 23 вересня 2021 року

«ІННОВАЦІЙНІ СТАРТАПИ В АГРОБІЗНЕСІ В УМОВАХ СТАЛОГО РОЗВИТКУ»

Місце проведення: Центральний корпус Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (вул. Пушкінська, 77, м. Харків, Україна)

13.00-17.00 (формат проведення змішаний: до 30 осіб в залі + Zoom)