+38 (04744) 3-41-79

180 років УНУС: Відзначаємо ювілей з фотоконкурсом

Шановні студенти! 2024 рік для нашого університету значимий, адже УНУС виповнюється 180 років!

Це славна дата становлення одного із найвідоміших закладів аграрної освіти України!

Кожне покоління студентів різних років має свої враження про період навчання в університеті. Ми – нинішні студрадівці, пропонуємо кожному із вас продемонструвати своє бачення рідного закладу освіти.

З цією метою пропонуємо взяти участь у фотовиставці-конкурсі авторських робіт на тему "Сучасність УНУС у світлинах", приуроченої 180-річчю заснування університету.

Номінації конкурсу:

-       "Великі світлини маленьких місць",

-       "Молоді очі університету",

-       "Сучасність УНУС у світлинах ".

Роботи мають бути представлені розміром 20х30 см, з етикеткою 3х7 см внизу у правому куті, де в комп'ютерному наборі  Times New Roman 14 має бути  інформація: ПІБ автора, назва роботи, група та факультет.

Перший етап конкурсу – на рівні факультетів. Прийом фоторобіт триватиме до 10 квітня ( звертатися до заступників декана з виховної роботи).

Другий етап фотоконкурсу – презентаційний, який триватиме з 15 квітня 2024 у бібліотеці університету. За  його підсумками будуть визначені переможці у кожній номінації. Детальніше про конкурс читайте

Долучайтесь, адже це чудова нагода проявити свої здібності та заявити про свій талант!

Відповідальна

за  культурно-просвітницький сектор

РСС УНУС                                                           Анастасія ШАПОВАЛЕНКО