01.09.2014 1434

Дорогі студенти, викладачі та співробітники Уманського національного університету садівництва! Шановні батьки!

Щиро і сердечно вітаю вас із нагоди Дня знань!

1 вересня – це свято мудрості й надії, людяності й доброти, віри і любові. Це початок такого бажаного, але нелегкого шляху до знань, до наукового розуміння й бачення навколишнього світу.

2014 рік – ювілейний для Черкащини: вся Україна вшановує 200-річчя відомого сина черкаської землі Т.Г. Шевченка; область відзначила 60 років з дня утворення, а наш університет святкує свій 170-й день народження.

Сьогодні ми можемо підвести підсумки  вступної кампанії і з радістю та гордістю повідомити, що наша університетська родина поповнилася  понад тисячу студентами. Відрадно і те, що в нинішньому навчальному році в університеті навчатиметься біля п’ятисот  спеціалістів та магістрів. Бажання навчатися у нашому навчальному закладі виявили студенти майже з усіх областей України. І це свідчить про високий імідж та авторитет Уманського національного університету садівництва.

В непростий для країни час ми розпочинаємо новий навчальний рік. Сотні героїв у цю хвилину самовіддано борються за єдність України та дають нам можливість навчатися. Серед тих, хто захищає цілісність та суверенітет нашої держави, є наші колеги та співробітники, випускники, земляки.

Ми всі сподіваємось на світле майбутнє, тому перед вами, молодим поколінням, постає відповідальне завдання – сформувати свою особистість – патріотичну, творчо мислячу, спроможну поставити перед собою мету і неодмінно домогтися її.

Звертаюся у цей урочистий день насамперед до першокурсників. Сьогодні ви отримали змогу навчатися в одному з найкращих університетів України. Пишайтеся тим, що ви увійшли у дружну й згуртовану родину, бережіть і примножуйте її традиції.

У цей день хочу висловити слова подяки нашим викладачам та співробітникам за їх щоденну, напружену творчу працю.

Щиро вітаю батьків наших вихованців, зичу їм міцного здоров’я, терпіння і порозуміння.

Бажаю всім студентам Уманського національного університету садівництва використати свій шанс, і ті великі  можливості, які надає університет для навчання.