15.09.2013 1761

Дорогі друзі! Вітаю вас з початком нового навчального року!

Шановні викладачі, співробітники, аспіранти! Дякую за працю, яка була проведена вами під час вступної кампанії, та при організації навчального процесу. Ваш оптимізм і відданість університету свідчать про небайдужість до мети, яку ми ставимо перед собою – виховати ще одне покоління висококваліфікованих фахівців , поселити в їхніх душах і серцях віру в себе та впевненість у майбутньому.

Шановні студенти! Вдячна вам за ваш вибір і впевнена, що в подальшому навчання в університеті принесе вам не лише ґрунтовні знання з обраної спеціальності, а й справжнє задоволення від виру студентського життя. Тепер ви – частина дружного колективу нашого навчального закладу. І віднині новітня історія Уманського НУС буде творитися вашими діями. Тож підтримуйте і примножуйте славні традиції нашого ВУЗу, одного з найстаріших навчальних закладів України.

Наступний 2014 рік буде ювілейним для Черкащини: вся Україна вшановуватиме 200-річчя всесвітньо відомого сина Черкаської землі Т.Г. Шевченка; сама область відзначатиме 60 років утворення, а наш університет святкуватиме свій 170-й День народження.

Історія нашого університету – це гордість Уманщини, Черкащини, всієї України. А справжньою його скарбницею є мудрість і освіченість тисяч випускників. Тож відчуйте себе частинкою історії, творцями славного майбутнього нашого навчального закладу!

Щиро бажаю всім міцного здоров’я, щастя, невтомної енергії, нових відкриттів і здобутків! Впевнена, що зоряний час нашого університету ще попереду, а в майбутньому на нас чекає ще багато справ на благо освіти України!

Ректор  О.О.Непочатенко