11.11.2013 6474

Виховна робота

Факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин один із найдавніших факультетів, який виховав багато відомих вчених, політиків, плодоовочівників та інших. Важливу роль у підготовці сучасних фахівців відіграє виховна робота. Виховання в сучасному навчальному закладі має поєднувати виховання потреб нації, держави, людської цивілізації і особистості.

Щотижня куратори академічних груп проводять виховні години на різні теми: «Майбутня професія», «Цінність життя», «Студентська сім’я», «Етика», «Поведінка в екстремальних умовах», «Вплив суспільства на особистість» та інші. Студенти і куратори весело і активно проводять час за межами університету, подорожують по країні, влаштовують спортивні змагання, відпочивають в лісі.

Щороку в конкурсі «Кращий студент» приймають найкращі студенти та активісти факультету.

28 квітня 2012 року участь приймали студентки 41-п групи Анна Чередник та 42-п групи Олена Фоменко.

13 листопада 2012 року факультет представляли студенти 31-п групи Павло Мельниченко та 31-зр групи Наталія Бровко.

В кожного є свої захоплення, пріоритети у навчанні і дозвіллі, але жоден не залишається байдужим до громадського життя студентства. Активну участь студенти приймають в художній самодіяльності.

На факультеті не дає сумувати команда КВК «Солодкі перці» на чолі із капітаном, студентом 42-п групи Анатолієм Щурем.

14 лютого 2013 року до Дня закоханих студенти факультету провели «Лотерею кохання», кожен спробував свою вдачу та виграв цікаві призи.

21 жовтня 2013 року факультет святкував день яблука. В цей день проводили дегустацію різних сортів яблук, які були вирощенні в саду університету.

Процес виховання на факультеті органічно поєднаний з процесом навчання молоді, опануванням основами наук, багатством національної й світової культури. На факультеті активну участь у різних заходах приймають усі студенти та викладачі.