11.01.2021 15302

Спеціальність «Туризм»

«Туризм» – спеціальність, яка щоденно розширює світогляд і допомагає фахівцю поєднати прекрасне з корисним, а базові знання, отримані під час навчання, можуть стати ключовими у майбутньому не лише для спеціаліста, а й для всієї держави. Адже робота у туристичній сфері – це шанс потрапити в привілейований світ, сповнений екзотичних подорожей, захоплюючих подій і яскравих вражень, спілкуванням з цікавими людьми, можливостей побачити та пізнати інші країни. І з кожним роком кількість бажаючих відпочити за межами нашої країни стає все більшою.

Туризм
Туризм
Туризм
Туризм

ДЕ ПРАЦЮЮТЬ ФАХІВЦІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ТУРИЗМ»?

Серед сфер працевлаштування фахівців спеціальності «Туризм» – туристичні агентства, сфера міжнародного менеджменту та маркетингу, підприємства туристичної індустрії.

Випускники спеціальності «Туризм» можуть працювати у фірмах, що надають туристичні послуги. Менеджер з туризму вирішує внутрішні та зовнішні питання компанії, веде листування з вітчизняними та іноземними замовниками, формує тури та пакети відпочинку, працює безпосередньо з клієнтами, оформляючи документи та виставляючи рахунки.

РИСИ ПОТЕНЦІЙНОГО ФАХІВЦЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ТУРИЗМ»

Інтелект, креативність, почуття гумору, толерантність, знання психології, оптимізм, відповідальність, уважність, вміння аналізувати та спілкуватися – основні риси фахівця з туризму. Цікава робота, перспектива кар’єрного росту, високий рівень доходу, нові знайомства та подорожі, ринки праці не лише регіонального чи державного, а й міжнародного рівня – потенційні можливості фахівців спеціальності «Туризм». Також слід звернути увагу на схильність до вивчення мов, адже успішна кар’єра в туризмі неодмінно пов’язана зі знанням іноземних мов, а також: географії, історії, культури, релігії, психології, бізнесу й інших спеціальних знань, які засвоюються під час навчання.

ПЕРСПЕКТИВИ ПРОФЕСІЇ

Кар’єра менеджера з туризму починається, як правило, з помічника менеджера. І, згідно даних сайту https://ua.trud.com/ua/salary,їх заробітна плата в середньому складає від 7000 до 25000 грн. Посівши місце заступника директора чи директора туристичного агентства заробітна плата фахівця може сягати від 20000 до 70000 грн.

ЧОМУ САМЕ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ТУРИЗМ» В УМАНСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ САДІВНИЦТВА

Спеціальність «Туризм» в Уманському національному університеті садівництва – ЦЕ:

  • v УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ – 80% випускників, які працюють за фахом чи за суміжними спеціальностями або успішно займаються власною туристичною діяльністю;
  • v ПЕРСПЕКТИВА – можливість проходження практики у кращих туристичних організаціях в Україні та за кордоном з подальшим працевлаштуванням;
  • v ПРЕСТИЖ – сучасні знання, що підвищують вартість наших фахівців на ринку праці;
  • v НАВЧАННЯ У ЗРУЧНОМУ ФОРМАТІ – можливість паралельного здобуття освіти одразу на двох спеціальностях і дистанційні методи навчання онлайн у зручний для студента час.