28.10.2013 2294

Осипчук Володимир Васильович

Осипчук Володимир Васильович

Осипчук Володимир Васильович – Герой Соціалістичної Праці

Народився в 1938 р. в с. Білокоровичах Лучинського району на Житомирщині. Наступного року батьки переїхали на Вінниччину, тож Володимир навчався в Копайгородській середній школі Барського району Вінницької області, після закінчення якої в 1955 р. вступив до Уманського СГІ.

Після закінчення інституту в 1960 р. його направили в радгосп ім. Т. Г. Шевченка Полтавської області, де три роки працював агрономом у розсаднику, потім шість років – старшим агрономом-плодівником.

У 1969 р. Володимира Васильовича призначено директором радгоспу. Водночас без відриву від виробництва він навчається в аспірантурі при кафедрі плодівництва Уманського СГІ. У 1975 р. одержав науковий ступінь кандидата сільськогосподарських наук.

У липні 1976 р. В. В. Осипчука призначено генеральним директором Полтавського виробничо-аграрного об’єднання садівничих радгоспів. За успіхи в розвитку сільськогосподарського виробництва його нагороджено трьома орденами Леніна, орденами Трудового Червоного Прапора, «Знак Пошани», медаллю «За доблесну працю».

У 1981 р. В. В. Осипчуку присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці.

Володимир Васильович Осипчук обирався делегатом XXV з’їзду Компартії України і XXVІ з’їзду КПРС. Він – постійний учасник виставок досягнень народного господарства СРСР та Української РСР, нагороджений двома золотими, срібною та бронзовою медалями ВДНГ СРСР, має два дипломи.