02.08.2016 1968

Ямчук Павло Миколайович

Науковий ступінь, вчене звання: доктор філософських наук, професор Почесні звання: Академік АН ВО України

Сфера наукових інтересів: філософія, українознавство, філософія науки, релігієзнавство, богослов’я, літературознавство, вивчення феномену української мови, філософії мови.

Кількість публікацій: За безпосередньої участі та за редакцією вченого опубліковано 209 наукові праці. У тому числі: навчальних посібників – 3; одноосібних монографій – 5, наукових статей у фахових виданнях – 151; публікацій в іноземних виданнях – 12; публікацій в інших виданнях – 36.

Захищені аспіранти: під керівництвом захищено 1 кандидата філологічних наук.

Нагороди: Нагороджений Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України за підготовку призерів МАН України (2006), Почесною відзнакою Міністерства внутрішніх справ України (2010), Почесною грамотою Одеського державного університету внутрішніх справ «за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди святкування 19-ої річниці Дня незалежності України» (2010), Почесною грамотою Уманської міської ради «за вагомий внесок у справу підготовки високваліфікованих кадрів для агропромислового комплексу України, високу професійну майстерність, досягнуті успіхи в науковій діяльності та з нагоди Дня Науки працівників Уманського національного університету садівництва» (2015).