02.08.2016 954

Школьний Олександр Олексійович

Доктор економічних наук, професор.

Напрями наукової діяльності: вирішення проблем створення ефективних механізмів менеджменту в сфері зовнішньоекономічної діяльності агропромислового комплексу України, зокрема нарощування його експортного потенціалу, удосконалення системи глобального маркетингу, управління якістю продукції сільського господарства, розвитку техніко-економічного співробітництва аграрних підприємств із зарубіжними партнерами, управління стратегічними змінами суб'єктів міжнародного менеджменту.

Продовжувач наукової школи з вивчення методів удосконалення механізмів менеджменту організацій.

Опублікував понад 90 наукових та науково-методичних праць, у тому числі монографію «Організаційно-економічні механізми управління конкурентоспроможністю аграрних підприємств». Під його керівництвом проводять наукові дослідження аспіранти.