02.08.2016 809

Найченко Володимир Михайлович

Науковий ступінь, вчене звання: доктор сільськогосподарських наук,  професор

Почесні звання: Почесний професор Уманського державного аграрного університету (1999)

Наукові досягнення:  розробка сучасної технології зберігання  плодів та овочів; організатор наукової школи з технології зберігання плодів та овочів.

Кількість публікацій: За безпосередньої участі та за редакцією вченого опубліковано всього 196 наукових праць, у тому числі: підручників 4; навчальних посібників 2; монографій 1; наукових статей у фахових виданнях 134; публікацій в іноземних виданнях 4; публікацій в інших виданнях 20; рекомендацій виробництву 8; раціоналізаторських пропозицій 9.

Кількість патентів: 10

Кількість авторських свідоцтв: 4

Державних стандартів: 4

Кількість захищених докторантів, аспірантів: під керівництвом захищено 2 доктори сільськогосподарських наук і 6 кандидатів сільськогосподарських наук.

Нагороди: Нагороджений Грамотою Верховної Ради України (2004), почесними грамотами: Міністерства аграрної політики України (2007), Міністерства освіти і науки України (2001), Українського державного концерну садівництва, виноградарства та виноробної промисловості (2004), Головного управління освіти та науки Черкаської ОДА (2007), Черкаської обласної державної адміністрації (2006, 2014), Відмінник аграрної освіти і науки України (2006); диплом III ступеня та медаллю Головного комітету ВДНГ України (1984),а також медаллю «Ветеран праці» (2004).