Карасюк Іван Маркіянович

 

Карасюк Іван Маркіянович професор
доктор с.-г. наук

  
Кафедра агрохімії і ґрунтознавства

Карасюк Іван Маркіянович - заслужений працівник освіти України, довічний стипендіат Президента України, почесний ґрунтознавець Українського товариства ґрунтознавців та агрохіміків, академік Міжнародної академії аграрної освіти,  доктор с.-г. наук,  заслужений професор Уманського ДАУ.

Закінчив у 1952 році з відзнакою Уманський СГІ; працював дільничним агроном Уманської МТС. У 1960 році захистив кандидатську дисертацію, в 1970 р. докторську на тему: "Удосконалення системи зяблевого обробітку ґрунту під просапні культури в зерно-бурякових сівозмінах південно-західного Лісостепу України. З 1962-1973 рр. декан агрономічного факультету, у  1973-1989 рр. проректор Уманського СГІ з навчальної та наукової роботи; з вересня 1979 року по 2009 рік завідувач кафедри Уманського ДАУ. Створив школу науково-педагогічних кадрів, підготував 2 доктори і 11 кандидатів наук. 

Автор понад 400 наукових праць  у тому числі:  16 підручники, монографії, довідники, посібники,  а також співавтор багатьох наукових розробок і технологій вирощування сільськогосподарських культур.

Переглядів - 833

top