+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі

ЗУСТРІЧ ІЗ ВІДВАЖНИМ ВОЇНОМ ТА ПОЕТОМ СЕРГІЄМ БІДНЯЧУКОМ

Студенти та викладачі факультету агрономії зустрілися із справжнім героєм – Сергієм Біднячуком, екс-ротним 160 батальйону територіальної оборони, який став символом відваги та вольової сили в обличчі війни. Перед студентами розкрився не лише талант поета, а й приклад справжнього патріота, який знайшов у поезії силу для подолання найважчих випробувань.

Сергій Біднячук, відданий своїй країні, розпочав писати вірші прямо в окопах під час служби. В одному із боїв він був поранений, майже повністю втративши зір, але зберігши свою непохитну волю та любов до України. На зустрічі він представив свої вірші, сповнені глибокого почуття патріотизму та вірності рідній землі і побратимам. Але його слова не могли дійти до слухачів через відсутність зору. Тому студенти взяли на себе честь прочитати вірші від імені Сергія, даруючи йому звуковий образ його творчості.

Гостинно до заходу були запрошені члени штабу Громадської організації "Уманський міськрайонний центр "До перемоги". Їхні враження від спілкування з учасниками заходу та виступу Сергія Біднячукабули надзвичайно позитивними, а їхня підтримка стала ще одним доказом об'єднаності громади навколо важливих питань.

Присутні на заході також проявили свою підтримку Збройним Силам України через практичні дії. Вони задонатили у штабну скриньку кошти на суму 4330 гривень, які будуть спрямовані на потреби українських військових.

Зустріч із Сергієм Біднячуком стала зустріччю з живим символом справжнього патріотизму та відданості своїй країні. Вона нагадала всім присутнім про важливість підтримки українських воїнів та їхню незмінну потребу в нашій допомозі та визнанні.