+38 (04744) 3-43-82

УКРВИНПРОМ СПІЛЬНО З УНІВЕРСИТЕТОМ БОРДО ЗАПРОШУЮТЬ НА ВІДКРИТУ ЛЕКЦІЮ

Укрвинпром спільно з Університетом Бордо запрошують студентів, виробників, сомельє та всіх поціновувачів вина на першу лекцію із серії освітніх заходів за підтримки агенції з міжнародного співробітництва регіону Нова Аквітанія Interco.

Тема лекції "Основні тенденції споживання вина у світі"
Стефан Баде
5 квітня 2024
14:00-16:00 (за київським часом)
Забезпечений перекалад на українську мову
Участь безкоштовна
Форма для реєстрації: https://forms.gle/nzA3c8vtRjJEkTM26

Stephane Badet— відомий у французькому сільському господарстві, своєю експертністю в галузі виноробства. Професор економіки, менеджменту, маркетингу та туризму виноробної галузі у ліцеї Бланкфор.

Своїм досвідом та знаннями Стефан Баде допомагає розвивати виноробний сектор, враховуючи сучасні економічні тенденції та потреби ринку. Він виступає як міжнародний експерт у господарських та регіональних органах, зокрема, у Région Nouvelle Aquitaine,

Професор розкриє перед слухачами найсвіжіші та найбільш значущі тенденції на світовому ринку вин.

Інформація буде корисною для:
Виробників, які шукають нові можливості та способи адаптації до змін у споживчих уподобаннях.
Сомельє матимуть можливість проаналізувати тенденції споживання вина у числовому вираженні та розуміти, які напої найбільш популярні серед клієнтів.
Студентів можливість отримати нові знання щодо розвитку виноробної галузі та світових тенденції споживання вина.