23.06.2016 5926

З’їзд ректорів, директорів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації Черкаської області

Загальновідомим є той факт, що Уманський національний університет садівництва є одним із провідних освітніх центрів Черкаського краю. Тому 22 червня на базі Уманського НУС відбувся з’їзд ректорів і директорів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації Черкаської області.

На зустріч прибули представники із різних навчальних закладів області. Це: Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького, Східноєвропейський університет економіки і менеджменту, Черкаський державний технологічний університет, Золотоніський технікум ветеринарної медицини, Агротехнічний коледж Уманського НУС, Уманський медичний коледж, Городищенський коледж Уманського НУС та багато інших.

У ході зустрічі сторони обговорили ряд важливих та актуальний питань, що стосуються освіти в нашій країні. На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про завдання керівників вищих навчальних закладів області щодо належної організації і проведення вступної кампанії.
  2. Про імплементацію Закону України «Про вищу освіту» (за результатами зустрічі Віце-прем’єр-міністра з гуманітарних питань В'ячеслава Кириленка, Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич зі Спілкою ректорів України).
  3. Про реформування аграрної освіти в Україні.
  4. Про професійну освіту як складову забезпечення кадрового потенціалу України (за результатами парламентських слухань).
  5. Про систему вищої освіти області: реалії, виклики та перспективи.

По завершенні зустрічі учасники заходу щиро подякували організаторам за теплий прийом, гостинність та дружню атмосферу.

Прес-центр Уманського НУС