29.05.2017 5096

Звіт Ради студентського самоврядування Уманського НУС

Кінець навчального року – це завжди приємна подія в житті студентства. А теплі сонячні дні в переддень літа – найкраща пора для того, щоб підсумувати результати роботи за навчальний рік.

Уже стало традицією, що Рада студентського самоврядування Уманського НУС щороку звітує про виконану за рік роботу. Звітувала про діяльність студради у 2016–2017 навчальному році заступник голови ради студентського самоврядування Ірина Слободяник.

Звіт Ради студентського самоврядування Уманського НУС

Присутні мали змогу послухати про різні напрями роботи студради: захист прав студентів, волонтерство, культурно-масову діяльність, участь у Всеукраїнських проектах та заходах місцевого рівня. Заступник подякувала всім членам ради студентського самоврядування за активну роботу та запевнила, що наступний рік буде ще яскравіший на цікаві події та заходи.

Звіт Ради студентського самоврядування Уманського НУС

Наприкінці засідання радою студентського самоврядування також було затверджено план роботи на 2017–2018 навчальний рік. «Наша сила – в єдності, разом ми зможемо все» – саме такий висновок зробили найактивніші студенти Уманського НУС та пішли на літній відпочинок, щоб восени повернутися та знову творити історію рідного університету.

Ірина Слободяник, заступник голови ради

студентського самоврядування