25.03.2015 5550

Зустріч з учнями Уманської ЗОШ № 8

20 березня відбулася зустріч викладачів кафедри української та іноземних мов з учнями Уманської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 згідно з планом університетської профорієнтаційної роботи.

На початку зустрічі завідувач відділу довузівської підготовки та профорієнтаційної роботи Інна Чернега представила презентацію про Уманський національний університет садівництва, надала інформацію про напрями підготовки та спеціальності, звернула увагу на правильний вибір майбутньої професії та можливість подальшого працевлаштування.

Зустріч з учнями Уманської ЗОШ № 8

Цікаву екскурсію музеєм університету провела завідувач Оксана Свистун. А завідувач навчально-дослідної оранжереї та теплиць Володимир Вітенко ознайомив майбутніх абітурієнтів із субтропічною оранжереєю, лимонарієм та теплицями, де учні побачили, як вирощуються у наших широтах екзотичні фрукти та здійснюється підготовка рослин до висадки у відкритий ґрунт.

Зустріч з учнями Уманської ЗОШ № 8

На кафедрі української та іноземних мов доцент Світлана Каричковська провела вікторину на кращого знавця української мови, а доцент Яна Бечко організувала ділову гру з англійської мови «Подорож англомовними країнами». Учні з великим задоволенням відповідали на запитання вікторини, брали активну участь у грі та отримали заслужені призи.

Зустріч з учнями Уманської ЗОШ № 8

Дружню співпрацю Уманського НУС зі школами міста буде продовжено.

Наталія  Комісаренко, доцент кафедри

української та іноземних мов