07.09.2017 5064

Зустріч з ректором: перспективи розвитку для першокурсників

Колектив Уманського національного університету садівництва шанує та береже свої традиції, однією з яких є зустріч ректора та членів ректорату з першокурсниками.

Дещо прохолодний та похмурий день 6 вересня став приємним для новачків студентських колективів факультетів економіки і підприємництва, агрономії та лісового і садово-паркового господарства, адже їм надали бадьорості та натхнення теплі слова керівництва університету, які молодь почула від наставників під час традиційної зустрічі.

Відвертий діалог з першокурсниками розпочала ректор Уманського НУС професор Олена Непочатенко, яка привітала молодь з єднанням з великою і дружною родиною нашого навчального закладу та представила їм очільників університету і деканів факультетів. Також Олена Олександрівна наголосила, що пріоритетом формування фахівця в УНУС є всесторонній розвиток особистості і представила керівників творчо-спортивних підрозділів університету.

Зустріч з ректором: перспективи розвитку для першокурсників

Про перспективи та особливості функціонування творчих колективів в університеті розповіла першокурсникам старший викладач Центру культури і виховання студентів Наталія Шаповаленко. «В університеті є широкі можливості розвитку творчих здібностей студентів. Ви маєте чудову змогу відкрити чи покращити свої навички у танцювальному, співочому, музичному, ораторському чи театральному мистецтві під чуйним і чітким керівництвом досвідчених викладачів у художніх відділеннях Центру культури, подорожувати з програмами творчих колективів УНУС Україною і зарубіжжям», – зазначила оповідач.

Зустріч з ректором: перспективи розвитку для першокурсників

На важливості спорту та фізичного розвитку в житті кожної молодої людини наголосив завідувач кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін Іван Чорнобаб, запропонувавши кожному з присутніх студентів обрати спортивну секцію собі до смаку, де можна не лише покращити здоров’я, а й досягти значних спортивних успіхів.

Зустріч з ректором: перспективи розвитку для першокурсників

Цікавою ремаркою прозвучали слова викладача кафедри військової підготовки Валерія Цкітішвілі, який акцентував увагу молоді на перспективі проходження військової підготовки та одержання звання молодшого лейтенанта Збройних сил України під час навчання в університеті вже на третьому курсі.

Зустріч з ректором: перспективи розвитку для першокурсників

Можливості та перспективи співпраці окреслила студентам практичний психолог психологічної служби університету Валентина Мазуренко, зауваживши на важливості формування високоморальної індивідуальності в кожній людині.

Зустріч з ректором: перспективи розвитку для першокурсників

На завершення зустрічі ректор Олена Непочатенко подякувала доповідачам за змістовні розповіді та запросила студентів до активної співпраці. Також ректор наголосила на окремих аспектах і правилах життя в університеті і побажала першокурсникам натхнення і наполегливості у навчанні та творчій реалізації.

Зустріч з ректором: перспективи розвитку для першокурсників

Тож нехай цікавою та багатою на приємні події буде ваша дорога до підкорення вершин знань, шановні першокурсники!

Прес-центр Уманського НУС