25.06.2016 9092

Зустріч випускників в Уманському НУС

Немає в житті нічого приємнішого, ніж теплі спогади, які повертають нас у приємні моменти життя, сповнюючи душу світлою радістю та м’яким світлом втіхи. І найяскравішим з таких життєвих моментів є зустріч зі своїм студентським минулим, портал у яке щорічно, ось уже протягом незліченної кількості років, в останню суботу червня відкривається в Уманському національному університеті садівництва.

От і цього року 25 червня в Уманському національному університеті садівництва відбулося свято, яке не позначено в жодному календарі – зустріч випускників. Вже не один рік поспіль до стін рідної Альма - матер з’їжджаються з усіх куточків України її випускники. Цьогоріч на зустріч зі своїм студентським рокам приїхали випускники 1956, 1961, 1966, 1971, 1976, 1981, 1986, 1991, 1996, 2001, 2006, 2011 років. Атмосферу піднесеного настрою усім гарантувала весела музика, що лунала на площі рідного університету. Також до уваги гостям свята було представлено радіорепортаж про останні досягнення університету. На усій площі панував веселий гомін випускників – гомін поколінь… Після проходження реєстрації на випускників чекав огляд книжкової виставки наукових робіт студентів та викладачів.

Зустріч випускників в Уманському НУС

Зі словами привітань до шанованих гостей звернувся перший проректор Уманського НУС Іван Мостов’як. Він зазначив, що у цих стінах випускників завжди будуть раді бачити, як і у той урочистий день, коли для них звучав останній дзвоник, а документ фахівця висококваліфікованого рівня зігрівав долоні. Іван Іванович побажав присутнім миру, злагоди, добра та нових досягнень на славу рідного університету.

Приємним подарунком для випускників стали виступи вихованців Центру культури і виховання: голосистий спів, запальні танці талановитої молоді нагадали колишнім студентам про роки молодості, проведені в стінах рідного навчального закладу.

Зустріч випускників в Уманському НУС

Згодом випускники розійшлись на свої факультети, де зустрілись із викладачами та деканами, ще довго розповідали про свої здобутки, досягнення, оглядали університет.

Зустріч випускників в Уманському НУС

Свято зустрічі колишніх студентів в Уманському НУС надихнуло колектив університету на нові звершення та запалило іскру до підкорення нових вершин у всіх сферах діяльності. І навіть надвечір, коли площа спорожніла, а гомін затих у сутінках, у повітрі продовжували вирувати променисті спогади юності, а безтурботна молодість минулого бесідуючи йшла за руку з досвідом сьогодення. Тож до новий зустрічей в рідній Альма – матер! Нехай вам щастить!

Прес-центр Уманського НУС

Фото Олега Черноусько