07.12.2014 4880

Зустріч викладачів кафедри обліку і аудиту з учнями Уманської ЗОШ № 5

В рамках тісної співпраці Уманського національного університету садівництва з школами міста в ЗОШ № 5 було проведено виховну годину на тему «Шлях до себе, шлях до успіху».

Доцент кафедри Олена Матрос розповіла випускникам про переваги навчання в Уманському НУС, зокрема на факультеті економіки і підприємництва. Викладач Дмитро Жученко ознайомив майбутніх абітурієнтів з правилами вступу до Уманського НУС.

Доцент кафедри обліку і аудиту Людмила Мельник розповіла школярам секрети успіху та шляхи його досягнення. Тема була побудована таким чином, що учні брали активну участь в обговоренні позитивних та негативних факторів, які безпосередньо впливають на їх успіх. Після чого учням було запропоновано пройти тест на індивідуальне визначення успіху кожного з них.

Зустріч викладачів кафедри обліку і аудиту з учнями Уманської ЗОШ № 5

Також в цей день дирекції школи було презентовано План озеленення школи, який розробила кафедра садово-паркового господарства Уманського НУС й обговорено співпрацю на майбутнє.

Вручення плану озеленення

Олена Матрос, доцент кафедри обліку і аудиту