24.11.2012 3149

Зустріч в.о. ректора О.О.Непочатенко з представниками Ради студентського самоврядування

22 листопада 2012р. відбулась зустріч в.о. ректора Уманського національного університету садівництва О.О. Непочатенко з представниками Ради студентського самоврядування Клименко Аліною, Артюшенко Оленою, Дишлюком Сергієм, Фоменко Оленою, Гушканом Русланом, Тітовою Юлією, Ястремською Альоною. Під час зустрічі було обговорено ряд важливих питань, які турбують студентську молодь.

На усі запитання в.о. ректора Олена Непочатенко дала відповіді та доручення помічникам щодо контролю окремих питань, що порушувалися. Також запевнила, що жодна з проблем не залишиться поза увагою керівництва університету. Під час розмови акцентувалась увага присутніх на важливості та необхідності активної участі студентства у вирішенні важливих питань життєдіяльності університету.

Від імені усього студентства  голова Ради студентського самоврядування Аліна Клименко висловила вдячність за можливість донести до керівництва навчального закладу свої ідеї, за конструктивний діалог. Учасники зустрічі домовились такі робочі зустрічі проводити регулярно.

Помічник ректора з виховної роботи

Галина Аніщенко