12.10.2015 4443

Зустріч студентського самоврядування факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин із першокурсниками

На факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин відбулася зустріч представників студентського самоврядування та заступника декана із виховної роботи Анни Слонь із першокурсниками. На зустрічі обговорювалися теми виховних годин та заходів, питання студентського побуту і навчання.

Голова ради студентського самоврядування Вікторія Майданюк розповіла  першокурсникам про діяльність факультету, адже студентський актив факультету бере участь  не тільки в житті університету, а й міста.

Студентське самоврядування факультету є важливим елементом удосконалення навчально-виховної та культурно-освітньої роботи. Його діяльність спрямована на інтенсифікацію процесів зростання соціальної та громадської активності в студентському середовищі, ініціативності та відповідальності за доручені справи, стимулювання до покращення навчання та спортивної діяльності, а також сприяння гармонійному розвитку особистості студентів, набуття ними професійного досвіду, якостей та навичок лідера, організатора, керівника.

Актив факультету презентував річний звіт та поділився досвідом із першокурсниками.

Після закінчення презентації першокурсники активно задавали питання про творчі гуртки університету, спортивні секції та заходи, які планують проводити найближчим часом.

Вікторія Майданюк, голова ради студентського самоврядування факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин