Повідомити про новину

Зустріч, що подарувала студентам факультету економіки і підприємництва нових друзів

20 березня представники факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва відвідали ВСП Чигиринський технікум Уманського НУС.

Чигиринський технікум Уманського НУС цьогоріч святкує 75 річницю свого заснування і пишається тим, що є молодшим братом університету садівництва, якому нині виповнюється 170 років. Саме цим датам і був присвячений День відкритих дверей Уманського НУС в технікумі, на який завітали студенти, викладачі та випускники шкіл Чигирина.

Тепла, доброзичлива атмосфера, яка панувала в актовій залі, відчувалася одразу: присутні уважно прослухали інформацію про особливості навчання в університеті та гучними оплесками й оваціями привітали технікум і університет з ювілейними датами.

Окрасою зустрічі став святковий концерт, який подарували глядачам студенти факультету економіки і підприємництва Уманського НУС та Чигиринського технікуму.

Іскристий гумор у виконанні команди КВК факультету економіки і підприємництва «Фін-ти», чуттєво-філософські роздуми авторського вірша Юлії Нівеської «Ветеран», запальний танець на стільцях «Усі танці разом» Максима Дубчака та Віталія Деньгіна, романтичні, сумні й палкі слова пісень у виконанні Ольги Мельниченко, Костянтина Безкоровайного, Юлії Нівеської, Тетяни Панюкової, Юлії Гусак, Назара Піддубняка – все сприяло гарному настрою й відвертому діалогу.

Увінчала зустріч пісня «Україна», яку студенти факультету виконували разом з залом, під бурхливі овації.

Молодь Уманського НУС одразу потоваришувала зі студентством Чигиринського технікуму й одноголосно зазначили, що потрібно здійснювати такі зустрічі частіше.


Леся Барабаш, к.е.н., викладач кафедри фінансів і кредиту Уманського НУС

Переглядів - 1874

top