22.02.2017 5395

Зустріч колективу Уманського НУС з міським головою

21 лютого до Уманського національного університету садівництва з візитом завітав очільник міста Умань Олександр Цебрій. Зустріч міського голови з колективом університету проходила в рамках звіту мера за виконану роботу на займаній посаді за 2016 рік.

Як зазначив Олександр Володимирович, «Я взяв за правило відвідувати колективи міста і звітуватися за виконану роботу на посаді міського голови, позаяк найкращих результатів можна досягнути лише за умови відкритого діалогу між владою міста та його мешканцями».

Зустріч колективу Уманського НУС з міським головою

Під час зустрічі міський голова розповів про досягнення та результати роботи місцевої влади за попередній рік, окреслив перспективні напрями діяльності на майбутнє, ґрунтовно відповів на всі запитання, які звучали від учасників зібрання. Також Олександр Цебрій підкреслив, що отримати бажані результати можливо лише за умови тісної співпраці та взаєморозуміння.

Зустріч колективу Уманського НУС з міським головою

Загалом зустріч була цікавою, змістовною й інформаційно насиченою та пройшла у дружній, приємній атмосфері.

Прес-центр Уманського НУС