31.03.2015 5333

Зустріч із виробничниками

За сприяння деканату факультету агрономії відбулась зустріч студентів 3–5 курсів зі співробітниками ПРАТ НВФ «Урожай»  кандидатом с.-г. наук Юрієм Галасуном та працівником відділу кадрів Сергієм Тименко.

Зі вступним словом виступив професор кафедри агрохімії і ґрунтознавства Григорій Господаренко.

Зустріч із виробничниками
Юрій Галасун розповів, що ПРАТ «Науково-виробнича фірма «Урожай» є лідером  сільського господарства України в галузі рослинництва, основне завдання якого – вирощування зернових культур, що в подальшому використовуються для виробництва комбікормів. У 2013 році в обробітку було понад 77 тис. га орних земель. Серед останніх досягнень  НВФ «Урожай» – лідерська позиція в межах МХП та України  з урожайності основних культур (кукурудза, соняшник, пшениця, ріпак). Наприкінці 2011 року Міністерство АПК України присвоїло «Урожаю» звання «Абсолютний лідер з урожайності кукурудзи в Україні» (128,7 ц/га на площі 37,7 тис. га). У 2013 році – звання «Абсолютний лідер з урожайності соняшника в Україні» (37,4 ц/га на площі 8,4 тис. га). Сьогодні підприємство має 16 філій, одна серед яких – відокремлений машино-тракторний стан (МТС).  Юрій Галасун наголосив, що  такі показники – це результат роботи команди найдосвідченіших спеціалістів, які постійно підвищують кваліфікацію в Україні та за кордоном. Колектив постійно оновлюється молодими спеціалістами. Директор «Урожаю» Олег Васецький 2009 року став Заслуженим працівником сільського господарства України.

Приємно відмітити, що серед працівників такого сильного сільськогосподарського підприємства є наші випускники: начальник відділу наукових інновацій Олександр Коваленко, агрохімік – Юрій Галасун, дільничі агрономи – Євген Горячкін, Роман Романщак та багато інших.

Зустріч із виробничниками

Працівник відділу кадрів Сергій Тименко ознайомив студентів із системою нарахування заробітної плати, преміювання, іншими видами заохочення та програмами, що діють у ПРАТ НВФ «Урожай».

Умови працевлаштування за програмою «Молодий спеціаліст» наведено нижче:

Агрономи за програмою «Молодий спеціаліст»

Запрошуємо  на роботу випускників  вищих навчальних закладів  за спеціальністю «Агрономія».

Вимоги: вища  агрономічна освіта, стаціонарна форма навчання.

Умови: з/п – за результатами стажування, працевлаштування згідно з законодавством (офіційна заробітна плата, соціальний пакет), після успішного стажування – службовий автомобіль, мобільний зв'язок, перспектива росту. Сімейним парам надається житло.

Олена Черно, доцент кафедри агрохімії і ґрунтознавства