26.11.2014 5401

Знову найкращим визнано бізнес-план студента Уманського НУС

Завершився черговий щорічний конкурс серед студентів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації на кращий бізнес-план зі створення сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу на селі.

За результатами оцінювання незалежної комісії і за рейтингом переможців бізнес-план студента Уманського національного університету садівництва факультету менеджменту Павла Богачика, розробленого під керівництвом професора Анатолія Бурика, зайняв друге місце та увійшов у трійку лідерів по Україні!

Бізнес-план зі створення багатофункціонального регіонального обслуговуючого кооперативу «Надія» у смт. Тростянець Тростянецького району Вінницької області отримав підтримку сільської громади, селищної ради, Тростянецької районної державної адміністрації та районної ради, а також Тростянецького районного споживчого товариства.

Особливостями зазначеного конкурсу є надання більшого часу на розробку бізнес-плану (понад 4 місяці, які припали на літні канікули), пропозиція додатково розробити модель регіонального обслуговуючого кооперативу, який діятиме на території декількох сіл/сільських рад/регіонів, наявність ретельного аналізу попередніх помилок та приклади їх уникнення тощо.

Загалом у конкурсі взяло участь понад сто студентів аграрних ВНЗ, які представили 50 бізнес-планів створення кооперативів у різних регіонах України, із  них було відібрано 10 проектів.  Переможців відзначено грамотами. Їхні роботи, як і роботи переможців минулого року, презентуватимуть потенційним інвесторам за сприянням Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Знову найкращим визнано бізнес-план студента Уманського НУС

Вітаємо Павла Богачика з перемогою і бажаємо успіхів у всіх починаннях!

Ольга Макушок, завідувач  Міжрегіональним навчально-практичним центром розвитку сільських територій