30.03.2015 4977

Знайомство учнів Уманської ЗОШ № 3 з професією економіста

Колектив кафедри економіки Уманського національного університету садівництва в рамках загальноуніверситетського плану профорієнтаційної роботи гостинно приймав школярів Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3.

Розпочала зустріч завідувач відділу довузівської підготовки та профорієнтаційної роботи Інна Чернега із загальної інформації про Уманський національний університет садівництва, надала інформацію про професії, які можна здобути саме в нашому навчальному закладі, наголосила на можливості подальшого працевлаштування за спеціальністю.

Знайомство учнів Уманської ЗОШ № 3 з професією економіста

Під час виступу перед майбутніми абітурієнтами завідувач кафедри к.е.н., професор Дмитро Семенда детально розповів про переваги навчання в нашому університеті, перспективи та особливості спеціальності економіста.

Знайомство учнів Уманської ЗОШ № 3 з професією економіста

У рамках зустрічі була проведена ділова гра «Розумники й розумниці», результати якої показали, що учні ЗОШ № 3 є кмітливими, ерудованими, обізнаними та вже мають початкові знання з економічних дисциплін.

Знайомство учнів Уманської ЗОШ № 3 з професією економіста

Найбільше учнів цікавили питання щодо змін у вступній кампанії 2015 р., можливості реального працевлаштування після здобуття вищої освіти та престижності майбутньої професії. На всі запитання учнів були дані змістовні відповіді.

По завершенні зустрічі учні отримали роздатковий матеріал, в якому коротко висвітлено основні досягнення професорського-викладацького складу та випускників кафедри, а також правила прийому абітурієнтів до університету.

Покладаємо надії, що ці зустрічі стануть підґрунтям для вступу до Уманського НУС.

Колектив факультету економіки і підприємництва та кафедри економіки висловлює щиру подяку директору Уманської ЗОШ №3 та класним керівникам за сприяння у проведенні профорієнтаційної роботи.

Інна Тернавська, к.е.н., доцент кафедри економіки