25.03.2013 11497

Зміни до оформлення наукових статей у фахових виданнях України

ШАНОВНІ АВТОРИ!

Інформуємо Вас щодо змін до оформлення
наукових статтей у фаховому виданні «Збірник наукових праць
Уманського національного університету садівництва»

З 1 січня 2013 року вступив у дію наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1111 від 17.10.2012 р. щодо «Порядку формування Переліку наукових фахових видань України».

Згідно положень наказу (пункти 2.09 та 2.12) наукові статті до друку приймаються українською (російською) мовами та ПОВНІСТЮ ДУБЛЮЮТЬСЯ АНГЛІЙСЬКОЮ на інтернет-сайті видання. Дана вимога є обов’язковою до виконання редакціями всіх фахових видань України. Без її дотримання статті не вважаються фаховими, а наукове видання при черговій перереєстрації буде виключене з Переліку фахових видань України.

Тому просимо всіх авторів, які надіслали матеріали для чергового номеру «Збірника наукових праць Уманського національного університету садівництва», додатково надіслати до редакції англійські версії статтей (mail: sbornik-unaus@yandex.ru). Розміщення даних статтей на сайті видання безкоштовне.

Для надання авторам можливості перекладу вже надісланих статтей на англійську мову, термін їх подання продовжується до 31 травня.

Шановні автори, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!!

Англійський варіант статті приймається лише за умови її ФАХОВОГО ПЕРЕКЛАДУ. У разі надсилання англійського варіанту, перекладеного через інтернет-перекладачі (напр. Google), матеріали будуть відхилені.

З оригіналом наказу Ви можете ознайомитися на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України за посиланням: http://www.mon.gov.ua/ua/activity/certified-staff-evaluation/564/ під назвою «Наказ Міністерства № 1111 від 17.10.2012» «Про затвердження Порядку формування Переліку наукових фахових видань України» (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 2 листопада 2012 року за № 1850/22162).

При виникненні будь-яких запитань, будь ласка, телефонуйте за контактними номерами: (04744)4–69–87; (063)788−94−14.

З повагою, редакційна колегія.