Повідомити про новину

Жартуйте та смійтеся на здоров’я!

Прихильників гарного гумору та всі охочі посміятися з жартів дотепних професіоналів гри КВК 8 листопада чекає майже професійне свято – Міжнародний день КВК. Як сказав Марк Твен: «Гумор приводить в дію механізм думки», тож і ми певні в тому, що коли людина має почуття гумору, то вона носить свято завжди з собою, даруючи його оточуючим.

Такими основоположниками вічного свята в Уманському НУС є збірні команди веселих та кмітливих студентів різних факультетів, об’єднані у команду КВК нашого закладу вищої освіти, які вже багато років радують однокурсників і викладацький колектив своїми вміннями жартувати та талантом «смачного гумору». Адже це лише зараз над дотепами учасників КВН сміється весь світ, а на початку 60-х років веселити публіку в клубі почали люди, спеціальності та професії яких аж ніяк не стосувалися жартів. І це вкотре доводить правдивість вислову М. Лайтмана: «Добрий сміх, гарне почуття гумору є показником духовного здоров’я людини, вміння сміятися над всілякими егоїстичними проявами в собі – це необхідний елемент розвитку на всьому етапі духовного шляху людини». А те, що в УНУС всі духовно здорові, – повсякчас доводять збірні команди КВК університету садівництва.

Ще з 2013 року, прослідковуючи історію університету, зустрічаємо назви збірних команд університету з КВК, які стали легендами гумору не лише на теренах рідного закладу вищої освіти, а й усих аграрних ЗВО: «Хата на Маямі» (капітан – Олександр Пересунько) та «Made in UNUS» (капітан – Богдан Бойко).

Традиційними та довгоочікуваними, а ще – яскравими, позитивними та емоційно насиченими стали щорічні ігри КВН на Кубок ректора університету. Участь у цих змаганнях дотепності завжди беруть шість команд – представниць факультетів Уманського НУС. Так, у 2013 році почесну нагороду виборола команда факультету лісового і садово-паркового господарства «Л/Г продукт»; у 2014 – команда факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин «Солодкі перці»; у 2015 – команда факультету економіки і підприємництва «Без ПДВ»; у 2016 – команда факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин «All inclusive»; у 2017 і 2018 роках лідирували жартівники факультету економіки і підприємництва: «Без ПДВ» (2017) і «НєГані» (2018).


Рада студентського самоврядування Уманського НУС завжди зберігала кращі традиції навчального закладу, стоячи на варті не лише інтелектуального збагачення шляхом наукового підходу, а й розвиваючи творчі особистості та шануючи хобі студентства професійно жартувати, адже КВК – улюблена гра багатьох поколінь, яка дарує гарний настрій та чудові емоції, продовжує життя терапією сміху.

Тож, шановні викладачі та студенти, вітаємо вас з Міжнародним Днем КВК! Хай кожна посмішка продовжує ваше життя, а багато щасливих та веселих моментів щодня змушує вас посміхатися. Адже, як сказав засновник КВН Олександр Масляков: «Почуття гумору, як і почуття голоду, не атрофується». Жартуйте та смійтеся на здоров’я, та ніколи – на шкоду здоровому глузду!

Прес-центр Уманського НУС

Переглядів - 492

top