17.10.2013 4666

Зелений клас закладений викладачами Уманського НУС у Верхняцькій загальноосвітній школі № 2

Викладачі Уманського національного університету садівництва Прокопчук І.В, Петренко Н.О. й Прокопчук О.Т. разом із учнями 11- го класу та директором Верхняцької загальноосвітньої школи № 2 Поліщук Н.В. провели акцію з озеленення території цього навчального закладу.

Головна ідея такого озеленення – створення зелених класів, які запропонував використовувати у навчальних цілях Заслужений вчитель, академік О.А. Захаренко, методику навчання якого активно впроваджує в життя педагогічний колектив Верхняцької  загальноосвітньої  школи №2.

Матеріалом для закладки була туя західна, яка в подальшому і буде основою новоствореного зеленого класу в якому, за задумом дирекції школи, і будуть проходити заняття на свіжому повітрі.