29.12.2017 5297

Шановні колеги!

Раді повідомити, що Збірник наукових праць Уманського національного університету садівництва включено до міжнародної наукометричної бази даних Index Copernicus. Це одна з найбільших міжнародних баз даних про наукові журнали зі всього світу. Збірник наукових праць Уманського НУС позитивно пройшов процес евалюації, що пов'язаний з багатомірною параметричною оцінкою і йому присвоєно індекс ICV – 64,38, що відображає рівень розвитку Збірника, а також його вагомість.

Збірник наукових праць Уманського НУС – одне з найстаріших вітчизняних наукових видань (засноване в 1926 році), його ціль висвітлення результатів наукових досліджень, різних точок зору з глобальних і поточних наукових проблем, аналіз перспектив на майбутнє. Головний редактор – д.е.н., проф. Непочатенко О.О., відповідальний секретар – к. с.-г. н., доц. Прокопчук І.В., до складу редакційної колегії входять відомі й авторитетні зарубіжні та українські вчені. Редакційна політика Збірника наукових праць Уманського НУС має в основі світові стандарти кілька етапного закритого рецензування, форматування матеріалу відповідно до прийнятих у міжнародній традиції правил.

Посилання: https://journals.indexcopernicus.com/search/details?id=46437

Ігор Прокопчук, відповідальний секретар Збірника Уманського НУС