02.03.2015 5167

Захист магістерських робіт на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин

На факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин відбулися засідання екзаменаційних комісій по захисту дипломних робіт ОКР „Магістр” за спеціальностями 8.09010104 – „Плодоовочівництво і виноградарство” (23–24 лютого) та 8.09010107 – „Технології закритого ґрунту” (25–26 лютого).

Під час оприлюдненого захисту дипломних робіт студенти демонстрували ґрунтовні знання з фаху, вміння аналізувати науковий матеріал, творчо і раціонально мислити, що свідчить про відповідність їх підготовки вимогам до здобутої кваліфікації „Дослідник з плодоовочівництва і виноградарства” та „Дослідник з технології закритого ґрунту”.

Екзаменаційна комісія детально ознайомилась із змістом та якістю оформлення представлених наукових робіт та всебічно їх проаналізувала. Об'єктивність зауважень рецензентів і виступів членів ЕК, сприятлива ділова атмосфера, коректність запитань і змістовність відповідей створювали атмосферу творчої дискусії, що сприяло об'єктивності в оцінюванні знань студентів.

Результати роботи екзаменаційної комісії дають підставу зробити висновки про те, що професорсько-викладацький склад Уманського національного університету садівництва готує висококваліфікованих фахівців, які володіють глибокими теоретичними знаннями і практичними навичками з присвоєної кваліфікації.

Вікторія Кецкало, секретар ЕК, к. с.-г. н., доцент

Андрій Тернавський, к. с.-г. н., доцент