26.02.2015 2064

Захист дипломних робіт КР «Магістр» зі спеціальності 8.09010303 – «Садово-паркове господарство»

24 лютого на факультеті лісового і садово-паркового господарства відбувся оприлюднений захист дипломних робіт кваліфікаційного рівня «Магістр» зі спеціальності 8.090103003 – «Садово-паркове господарство».

Захист дипломних робіт КР «Магістр»  зі спеціальності 8.09010303 – «Садово-паркове господарство»

Екзаменаційною комісією заслухано 10 магістерських робіт, де студенти представили проекти озеленення та благоустрою парків, присадибних ділянок, загальноосвітніх шкіл та інших урбанізованих територій.

Голова ЕК, академік Лісівничої академії наук України, старший науковий співробітник НУБіП України, професор кафедри лісовідновлення та лісорозведення, доктор с.-г. наук Ярослав Дмитрович Фучило виступив і схвалив представлені проектні пропозиції та відмітив, що вони є актуальними, реальними та мають наукову новизну, а володіння теоретичним і практичним матеріалом, який отримали студенти протягом навчання на кафедрі садово-паркового господарства в Уманському національному університеті садівництва, підтверджують їх кваліфікаційний рівень. Деякі роботи впроваджено у виробництво, на дослідних територіях дипломники особисто провели озеленення. Студенти зарекомендували себе як висококваліфіковані спеціалісти в галузі ландшафтного дизайну та архітектури.

Магістрам, які представили найкращі роботи, члени екзаменаційної комісії рекомендували вступати до аспірантури, а саме: Аллі Григоренко, Анастасії Періг, Ірині Макогоненко, Анастасії Кримовій, Богдану Чернієнко та Вікторії Кожухівській.

Колектив кафедри садово-паркового господарства вітає випускників з успішним захистом робіт і бажає міцного здоров’я, кохання, щастя, процвітання та успішного працевлаштування.

Тетяна Мамчур, куратор академічної групи 61-спм,

к. с.-г н., доцент кафедри садово-паркового господарства

Error