25.02.2013 5083

Засідання Об′єднаної ради студентського самоврядування

21-22 лютого 2013 року на базі Полтавської аграрної академії відбулось засідання Об’єднаної ради студентського самоврядування ВНЗ Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Засідання Об′єднаної ради студентського самоврядування

На зустрічі були присутні поважні гості, які привітали членів засідання: Лепеха Ірина Олексіївна – молодший науковий співробітник Науково-методичного центру аграрної освіти; Аранчій Валентина Іванівна – ректор академії, к.е.н., професор; Кочерга Анатолій Андрійович – проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, к.с.-г.н., доцент ПДАА.

Засідання Об′єднаної ради студентського самоврядування

План роботи засідання включав наступні питання, а саме:

• звіт голови Об′єднаної ради студентського самоврядування Тетяни Бардіної;
  • звіт лідерів студентського самоврядування навчальних закладів;
  • план роботи Ради на 2013 н.р.

Голова ради студентського самоврядування Аліна Клименко прозвітувала про діяльність студентського самоврядування Уманського НУС.

Наступна зустріч відбудеться на Зльоті іменних стипендіатів та відмінників навчання "Лідери АПК XXI століття".

Ірина Павленко,

інформаційний сектор ради студентського самоврядування