Повідомити про новину

Засідання конференції трудового колективу

Традиційно, наприкінці кожного календарного року, в Уманському національному університеті садівництва проходить конференція трудового колективу, під час якої учасники-делегати від усіх структурних підрозділів університету заслуховують звіти про результати діяльності навчального закладу, розглядають поточні питання, пов’язані з діяльністю ВНЗ.

Цього разу у порядку денному зібрання значилося декілька пунктів до розгляду та обговорення:

1. Звіт ректора університету про роботу колективу за 2016 рік (доповідач ректор Уманського НУС Олена Непочатенко);
  2. Фінансовий звіт Уманського НУС за 2016 рік (доповідач головний бухгалтер Наталія Лиса);
  3. Обрання виборних представників до складу Вченої ради Уманського НУС (доповідач перший проректор Іван Мостов'як);
  4. Дотримання виконання умов Колективного договору університету в 2016 році (доповідач голова Профспілкового комітету університету Маргарита Парубок)
  5. Затверження нової редакції Колективного договору Уманського НУС на 2017 – 2019 роки (доповідач голова Профспілкового комітету університету Маргарита Парубок).

На початку зібрання було обрано робочу президію засідання, голову Конференції, секретаріат і лічильну комісію та встановлено регламент роботи.

Усі зазначені доповіді були висвітлені в установленому порядку, а під час обговорення доповідачі надали вичерпні відповіді на запитання, що надходили від делегатів.

Прес-центр Уманського НУС