07.10.2017 6342

З Днем народження, місто Умань!

Для колективу Уманського національного університету садівництва, так само як і для жителів та гостей міста Умань, вже традицією стало святкувати  День народження улюбленого міста яскравими виставками та святковими концертами.

Цьогорічне відзначення річниці заснування Умані розпочалися ще 6 жовтня. Саме тоді, під час урочистих зборів з нагоди Дня міста, колектив університету отримав першу відзнаку – заступник декана факультету економіки і підприємництва, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС Світлана Власюк отримала перемогу у номінації «Кращий за професією».

7 жовтня святкування Дня народження міста у серці України розгорнулося по новому. Повітря наповнене позитивними емоціями та ароматами смачних страв, а видовище стає ще насиченішим, святковішим від виставкових експозицій. Найпотужніші навчальні заклади міста – серед яких і Уманський НУС – взяли участь у виставці демонстрацій продукції й факультетів, аби вразити містян та гостей Умані шедеврами творчого прояву, створити приємні враження та атмосферу тепла і затишку.

З Днем народження, місто Умань!

У святковому містечку кожен знаходить те, що йому до душі, тож і біля експозиційних елементів Уманського національного університету садівництва завжди маса людей. Ввічливі та усміхнені студенти, аспіранти та викладачі гостинно запрошують до перегляду та відповідають  на питання, що виникають у відвідувачів. Зрозумілим є і бажання гостей свята сфотографуватися на фоні наливних овочів та фруктів, вирощених дбайливими та лагідними руками вихованців та викладачів факультетів аграрного навчального закладу, адже розмаїття представленої продукції досить різнопланове та строкате.

З Днем народження, місто Умань!

Багато питань виникало до представників кожного з шести факультетів, адже вражали не лише наочні результати праці, а й наукові розробки, викладені в підручниках і посібниках, та креативно представлені на виставці.

Уманський національний університет садівництва щорічно має нагоду вітати рідне місто з Днем народження. 2017 рік – не виключення, адже і цього разу виставка зацікавила значну кількість відвідувачів – як містян, так і гостей цього чудового свята.

З Днем народження, місто Умань!

З Днем народження, дороге місто! Хай свято триває в душах мешканців щодня! Зі святом вас, уманчани!

Прес-центр Уманського НУС