08.09.2018 4933

З Днем фізичної культури і спорту!

Спорт і здоровий спосіб життя – основа сильної нації. І в Уманському національному університеті садівництва протягом його майже 175-річного функціонування вже склалися усталені спортивні традиції, які дають можливість виховувати сильних духом і тілом патріотів свої держави.

Наполеглива та натхненна праця викладачів кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін Уманського НУС завжди характеризувалася високими результатами, адже серед вихованців тренерів-викладачів – майстри спорту міжнародного класу, учасники Олімпійських ігор, призери та переможці спортивних змагань різних рівнів.

Мартинюк Андрій

майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики (метання молота), багаторазовий чемпіон України, Європи

Жмуденко Ярослав

майстер спорту міжнародного класу з настільного тенісу, багаторазовий чемпіон України, учасник олімпійських ігор-2012 (Лондон)

З Днем фізичної культури і спорту!

Тож у день професійного свята бажаємо нашим спортсменам успіхів у благородній справі популяризації здорового способу життя та залучення молоді до занять фізичною культурою і спортом, міцного здоров’я, незламного духу, мужності та наполегливості! Хай підкоряться всі омріяні вершини та здійсняться найпотаємніші мрії!