Повідомити про новину

Європейський досвід дорадництва: уроки для України

Наприкінці лютого у м. Києві відбувся семінар «Європейський досвід наближення сільськогосподарського дорадництва до фермерів. Уроки для України», який було організовано Міністерством аграрної політики та продовольства України спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» за підтримки Європейської програми технічної допомоги ТAIEX. 

Метою проведення семінару став обмін інформацією щодо роботи сільськогосподарських консультаційних центрів в деяких державах-членах ЄС та, на основі накопиченого досвіду, розробка рекомендацій для України.

 

У заході взяли участь понад 100 дорадників, науковців, фермерів, освітян, представників органів влади та місцевого самоврядування, громадських організацій.

Від Уманського національного університету садівництва у семінарі взяли доцент кафедри маркетингу Ольга Макушок та доцент кафедри фінансів і кредиту Олена Рибчак. 

Сільськогосподарські дорадники з Нідерландів (Ніко де Грут), Латвії (Мартінш Кімерманіс), Болгарії (Емануела Дімітрова), Іспанії (Карлос Норман), Польщі (Томаш Мроцек), Хорватії (Хрвоє Хорват) та Італії (Соня Маронгіу) щиро ділились знаннями та досвідом з українськими колегами.

 

 

 

 

Ольга Макушок, доцент кафедри маркетингу

Переглядів - 1109

top