19.04.2018 4870

Ярмарок професій: знайомимося сьогодні для впевненого вибору завтра

Весна – пора розквіту й активності. І особливо помітно це в Уманському національному університеті садівництва: буяє зелень на території студмістечка, швидким і рухливим плином тече бурна ріка молодіжного життя, а ще – навчальний заклад відвідують натовпи випускників шкіл, які саме в цей час роблять остаточний вибір закладу, де будуть здобувати освіту своєї мрії.

Цього разу Уманський НУС гостинно приймав не лише майбутніх абітурієнтів, а й колег, адже в стінах нашого навчального закладу, в рамках традиційної співпраці та за ініціативи Уманського районного центру зайнятості, відбувся Ярмарок професій, на який завітала учнівська молодь міста Умань та Уманського району.

Ярмарок професій: знайомимося сьогодні для впевненого вибору завтра

Метою заходу стало прагнення допомогти молоді зорієнтуватися на сучасному ринку освітніх послуг і професій; поглиблено пізнати особливості кожної спеціальності та отримати вичерпну інформацію про сфери працевлаштування за обраним фахом у майбутньому; ознайомитися з діяльністю Центру зайнятості, а також з правами та соціальними гарантіями для молодих спеціалістів.

Відкрила захід провідний фахівець з профорієнтації Уманського районного центру зайнятості Олена Мартинюк, яка представила школярам учасників Ярмарку. Серед навчальних закладів, які презентували свої освітні спеціальності в рамках даного етапу акції «Випускник – 2018», були: Уманський національний університет садівництва, Уманський державний педагогічний університет ім. П. Тичини, Тальнівський будівельно-економічний коледж, Уманський гуманітарно-педагогічний коледж, Уманський медичний коледж, ДНЗ «Уманський професійний аграрний ліцей», Уманський професійний ліцей.

Ярмарок професій: знайомимося сьогодні для впевненого вибору завтра

Яскраві та змістовні презентації навчальних закладів доповнювалися артистичними вокальними та танцювальними номерами талановитих студентів – учасників творчих колективів Центру культури та виховання студентів Уманського НУС.

Ярмарок професій: знайомимося сьогодні для впевненого вибору завтра

Захід пройшов у теплій і приязній атмосфері і кожен з майбутніх абітурієнтів отримав ґрунтовну інформацію, яка неодмінно стане їм при нагоді під час остаточного вибору професії.

Прес-центр Уманського НУС

Рубрика: Вступнику