07.02.2014 5069

Хто хоче працювати, тому буде робота

5 лютого 2014 року, в Уманському національному університеті садівництва, студенти-випускники зустрічалися з провідним фахівцем із розвитку персоналу ПАТ «Миронівський хлібопродукт» Наталією  Петличко.

МХП – це велика агрохолдингова компанія, яка займається вирощуванням зернових та птиці, переробляє первинну сировинну продукцію на комбікорми, здійснює виробництво своєї продукції на м’ясокомбінатах.

Хто хоче працювати, тому буде робота

Метою зустрічі стало обговорення питань проходження виробничої практики під час навчання та подальше працевлаштування на підприємстві. Наталія Євгеніївна розповіла про програму «Розпочни кар’єру з МХП», яку провідні спеціалісти підприємства розробили спеціально для студентської молоді.

Нині серед вакансій, які має можливість надати ПАТ «Миронівський хлібопродукт», – агроном, інженер-механік, технолог, фінансист, обліковець. Зі свого боку компанія обіцяє працівникам стабільність, високий заробіток, забезпечення молодих спеціалістів житлом у разі потреби.

Віталій Кравченко, фахівець редакційно-видавничого відділу

Error