03.10.2013 5536

Хроніки ХІІ Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі»

Золотава осінь прийшла в Україну й наповнила повітря своїм прохолодним подихом. Але на щедрій Уманській землі знову панують літні настрої, які дарує уманчанам і гостям міста ХІІ Всеукраїнський фестиваль колективів художньої творчості аграрних вищих навчальних закладів «Софіївські зорі».

Зародившись на Уманщині, він крокує Україною, розкриваючи нові самобутні таланти серед молоді, несе радість давнім шанувальникам і знаходить нових, звеличує і прославляє традиції й культуру українського народу.

2 жовтня Уманський національний університет садівництва радо відкрив свої двері перед першими учасниками фестивального дійства.

Хроніки ХІІ Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі»

Щирими словами привітання та духмяними короваями зустрічали делегації учасників україночки – студентки Уманського НУС, учасниці народного самодіяльного студентського театру естрадних мініатюр «Добродії».

До пізнього вечора учасники з’їжджалися до університету. Першою ступила на гостинну Уманську землю делегація Керченського державного морського технологічного університету. За нею – учасники з Ізмаїльського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства та Рівненського державного аграрного коледжу; а коли ніч спустила на землю свої темні шати на реєстрацію прибула делегація зі Слов’янського технікуму Луганського НАУ.

Хроніки ХІІ Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі»

Гості були щиро вражені теплим прийомом, з вдячністю приймали короваї, реєструвалися та відбували на поселення в гуртожитки університету.

Бажаємо учасникам терпіння, сили духу, наснаги і творчих злетів, які допоможуть їм гідно пройти відбіркові оглядини та здобути перемогу на найфеєричнішому дійстві цієї осені – ХІІ Всеукраїнському фестивалі «Софіївські зорі»!