08.06.2018 2248

Хроніка ХХ зльоту студентських лідерів аграрної освіти. День 3: підведення підсумків

Останній день проведення ХХ ювілейного зльоту студентських лідерів аграрної освіти України видався напрочуд активним і плідним.

З самого ранку у різних куточках Уманського національного університет садівництва розпочали свою роботу дискусійні клуби, під час яких активна й освічена молодь дискутувала з актуальних наразі питань аграрної сфери.

Серед питань, які обговорювали учасники Зльоту, були наступні:

- Студентське самоврядування. Що ми можемо змінити?

- Перспективи привабливості аграрного сектору.

- Сучасний менеджер – який він?

- Зміни клімату та їх вплив на сільськогосподарське виробництво України.

- Аграрний інженер. Хто він сьогодні? Які знання йому потрібні?

- Садівництво і овочівництво. Новий погляд.

- Земельна реформа. Ризики та успішне завершення.

- Визначна роль озеленення сіл в розвитку зеленого туризму.

Ближче до полудня в актовій залі Уманського національного університету садівництва зібралися разом дружня університетська родина разом з учасниками знаменної події, аби підвести підсумки діяльності.

Підсумки діяльності Зльоту підвела ректор Уманського НУС Олена Непочатенко: «Мені надзвичайно приємно, що саме наш університет приймав ХХ ювілейний зліт студентських лідерів аграрної освіти. В першу чергу хочу подякувати всім учасникам за натхнення, щирість, неймовірну атмосферу та незабутні емоції! Сподіваюся, що заходи в рамках Зльоту дозволили вам обмінятися наявним досвідом, ознайомитися з думками іноземних спеціалістів, дізнатися щось нове і цікаве, знайти нових друзів, познайомитися з нашим університетом та містом. Щиро бажаю усім вам міцного здоров’я, миру, добробуту, наснаги і нових звершень!».

Також ректор нагородила дипломами переможців фотоконкурсу «На вістрі окрилених мрій» – студента Оріхівського коледжу Таврійського ДАТУ Кирила Нільгу, який переміг в онлайн голосуванні, набравши 47 вподобань, та студентку Миколаївського НАУ Катерину Іванову, яка отримав найбільшу кількість голосів від учасників Зльоту в Уманському НУС.

ХХ ювілейний зліт молодих аграрії в Уманському НУС добіг завершення. Але урочиста та впевнена хода заходу продовжується просторами України. Тож честь приймати наступний, ХХІ зліт студентських лідерів аграрної освіти випала Харківському національному аграрному університету ім. В.В. Докучаєва. І в урочистій залі, під оплески учасників ювілейного дійства, штандарт Зльоту ректор Уманського НУС Олена Непочатенко передала ректору Харківського НАУ ім. В.В. Докучаєва Олександру Ульянченку. Також Олена Олександрівна передала майбутнім господарям заходу рушник єднання. Ідея створення цього символу належить студентам Технолого-економічного коледжу Білоцерківського НАУ. Автентичні візерунки української вишивки своїх регіонів на ньому вишили студенти Технолого-економічного коледжу Білоцерківського НАУ (відповідальна за виховну роботу Надія Єрохіна), Тальнівького будівельно-економічного коледжу Уманського НУС (відповідальна за виховну роботу Тетяна Доценко), Маслівського аграрного коледжу ім. П.Х. Гаркавого Білоцерківського НАУ (відповідальна за виховну роботу Наталія Почтар) та Золотоніського технікуму ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ (відповідальна за виховну роботу Віта Шепетна).

І знову під високим небом Уманщини зазвучав Гімн України, який цього разу сповіщав про закриття Зльоту.

На завершення учасники та господарі Зльоту мали змогу насолодитися Гала-програмою переможців і учасників фестивалю народної творчості серед студентів аграрних закладів вищої освіти України « Софіївські зорі».

Уманський національний університет садівництва дякує за підтримку у проведенні ХХ зльоту студентських лідерів аграрної освіти Міністерству освіти і науки України, ДУ НМЦ «Агроосвіта», виконавчому комітету Уманської міської ради, керівництву Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України, ПОСП «Уманський тепличний комбінат», ПАТ «Уманьферммаш», ТОВ «Уманьпиво».

Ці чудові дні були сповнені новими знайомствами, дружнім спілкуванням, високоінтелектуальними диспутами та яскравими подіями. А ще вони стали беззаперечним свідченням високого рівня розвитку вітчизняної аграрної освіти, адже результати, що продемонструвала студентська молодь під час наукових заходів, дійсно вражають глибокими пізнаннями та прогресивними поглядами.

Прес-центр Уманського НУС