Хай лине пісня!..

Народна пісня – це душа.

З усіх потреб – потреба,

лиш пісня в серці ширить межі неба,

- на крилах сонце сяйво їй лиша –

чим глибше пісня – тим ясніш душа.

28 листопада народний самодіяльний ансамбль пісні і танцю «Хлібодари» мав честь взяти участь у мистецькому проекті «Дарничанка» скликає друзів», організатором якого є прекрасна людина, чудовий керівник заслуженого ансамблю пісні і танцю «Дарничанка», заслужений працівник культури України, професор інституту культури і мистецтв Петро Андрійчук.

Окрім нашого колективу учасниками свята хорового мистецтва були провідні колективи України: заслужений народний ансамбль пісні і танцю України «Дарничанка»; хор студії з підготовки кадрів при Національному заслуженому академічному народному хорі України ім. Г.Г. Верьовки; народний хор «Княжа вольниця» с. Білогородка  Києво-Святошинського району; Мирослава Копинець та Олександр Товт – солісти державного заслуженого академічного Закарпатського народного хору.

Захід був присвячений 82-й річниці Голодомору в Україні. На сцені о 16.00  учасники із запаленими свічками вшанували хвилиною мовчання пам'ять жертв Голодомору.

Зала була переповнена вдячними глядачами, які із задоволенням дарували учасникам гучні аплодисменти.

Захоплючі виступи колективів-учасників заходу надихнули студентів Уманського національного університету садівництва на нові творчі звершення.

На закінчення свята прозвучав твір «Єднаймося, люба родино», який виконали заслужений народний ансамбль пісні і танцю України «Дарничанка», народний самодіяльний ансамбль пісні і танцю «Хлібодари» та народний хор «Княжа вольниця» одним великим складом.

Керівництво Уманського національного університету садівництва висловлює слова вдячності організатору заходу, керівнику заслуженого ансамблю пісні і танцю «Дарничанка», заслуженому працівнику культури України, професору інституту культури і мистецтв Петру Андрійчуку за гарний прийом наших викладачів та студентів, чудову організацію.

Водночас на заході було зібрано 4600 гривень і передано студентці Уманського національного університету садівництва Мандюк Наталії (41-о група), батько якої захищає нашу країну в зоні АТО.

У фойє також була розміщена виставка ручних робіт учасників творчих колективів. Наш колектив представляли Юлія Тихонюк – студентка 21-о групи (факультет економіки і підприємництва), та Надія Севастьянова – студентка 32-м групи (факультет менеджменту).

Прес-центр університету