13.10.2014 7293

ВСП Шевченківський коледж УНУС – 85

На початку жовтня ВСП Шевченківський коледж святкує свій 85-й рік народження.

Розпочиналась історія навчального закладу в далекому 1929 році, коли на урочистому засіданні, присвяченому пам’яті Т.Г. Шевченка, Г.І. Петровський повідомив рішення уряду України про заснування в селі сільськогосподарської школи. В тому ж році розпочалось навчання у технікумі.

За час свого існування навчальний заклад неодноразово змінював назву: з 1934 року – технікум технічних культур, з 1938-го – сільськогосподарський технікум рільництва, з 1947-го – технікум рибництва, з 1951-го – гідромеліоративний технікум, з 1960-го – технікум механізації сільського господарства, з 1966-го – гідромеліоративний технікум, з 1991-го – сільськогосподарський коледж.

З 2005 року коледж підпорядковується є структурним підрозділом  Уманського національного університету садівництва.

Привітати колектив з ювілеєм прибули почесні гості: Заморський В.В. – доктор с-г наук, професор, проректор з наукової роботи з відокремленими підрозділами, Довбуш В.М. – голова Звенигородської РДА, Падзіна М.П. – випускник 1978р., сільський голова с. Шевченкове, Ничипоренко В.М. – народний депутат України.

ВСП Шевченківський коледж УНУС – 85

Своїми спогадами з присутніми  поділились і випускники технікуму  1958 року:– Лавріненко Г.М. – головний спеціаліст інституту УкрНДІ водоканал проект, яка брала участь в будівництві Північно – кримського каналу, будівництві гідроелектростанцій, Гоєнко Г. В., Сьомак Г. Л.

З теплотою згадували студентські роки в технікумі випускник 1963 р. Бойко П. А., випускник 1964 р. Тупчій В.В., випускник 1970 р. Милокостий П.С. та інші. Приємно було чути викладачам від своїх колишніх студентів слова вдячності за отримані знання, за тепло і доброту, за путівку в життя.