19.11.2014 5018

Вшанування почесної праці хлібороба

Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства. Відзначення цієї  дати – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну вирощеним колоскам хліба. 18 листопада  колектив Уманського національного університету садівництва з професійним святом привітав академічний ансамбль пісні і танцю «Поділля» Вінницької обласної філармонії.

З Днем працівників сільського господарства привітав присутніх проректор з науково-педагогічної роботи із відокремленими структурними підрозділами, професор, доктор сільськогосподарських наук Володимир Заморський, який зазначив: «Аграрний сектор є базовим, він залишається найуспішнішою галуззю, яка підтримує економіку України». Володимир Васильович побажав науково-педагогічним працівникам університету невичерпної енергії, успіхів на благо розвитку України та вручив Почесну грамоту декану факультету агрономії Андрію Мартинюку з нагоди ювілею.

Прекрасний святковий концерт подарували науково-педагогічним працівникам учасники ансамблю пісні і танцю «Поділля», показавши високий виконавський рівень вокалу та хореографії. Українські народні пісні задаровували душу і серце, адже їх висока місія покликана нести людям радість життя, широту мистецьких поглядів, глибину та зміст думок і почуттів.  Танцюристи дарували веселі запальні танці, сріблом розсипалися чарівні мелодії, що ніколи не залишать байдужим українське серце.

Вшанування почесної праці хлібороба

На честь свята глядачі отримали незабутні радісні хвилини та позитивні емоції.

Вшанування почесної праці хлібороба

Зі сцени Уманського НУС у виконанні талановитого колективу «Поділля» потужно прозвучав гімн рідній українській землі, невмирущій славі козацькій, споконвічним українським символам та непохитна віра у перемогу.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів