21.11.2018 4634

Вшанування пам’яті Героя сучасності

День Гідності та Свободи – величне свято сучасної України, яке, окрім глибинного змісту, має гірке підґрунтя. Адже нині, на початку прогресивного ХХІ століття, наша держава та її громадяни щомиті відстоюють своє право на свободу проживати в суверенній і незалежній державі.

Складний шлях до волі червоною ниткою пронизує всю історію України. Тисячі людських доль покладено нашим народом на алтар жертовності за право жити у своїй державі, розмовляти рідною мовою і зрощувати майбуття, відстоюючи його в бурхливому сьогоденні.

Одним з таких захисників і сподвижників став випускник нашого університету Віталій Васільцов – Герой Небесної Сотні полеглих на Майдані, Герой України.

Тож у День Гідності і Свободи представники університетського загалу покладанням квітів вшанували пам’ять свого випускника.

Вшанування пам’яті Героя сучасності

Ми збережемо у своїх серцях великий подвиг Віталія – одного з сотень співвітчизників, які своїм життям стали на сторожі збереження нашого спокою і високих ідеалів української державності.

Прес-центр Уманського НУС