24.04.2014 5586

Всеукраїнська студентська олімпіада

16-17 квітня 2014 року на базі Уманського національного університету садівництва проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Лісове і садово-паркове господарство».

У ІІ етапі олімпіади взяли участь 19 студентів – переможців І етапу з шести аграрних вищих навчальних закладів України, зокрема: Національного університету біоресурсів і природокористування України, Білоцерківського національного аграрного університету, Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, Житомирського національного агроекологічного університету, Львівського національного лісотехнічного університету України та Уманського національного університету садівництва. Від кожного вузу було представлено по три учасники та одного учасника поза конкурсом від команди з Білоцерківського національного аграрного університету.

Повне найменування вищого навчального закладу

Прізвище, ім’я та по батькові студента

1. Філіпчук Оксана Борисівна

2. Палій Оксана Олегівна

3. Богова Софія Анатоліївна

ІI етап олімпіади проводився впродовж 16-17 квітня 2014 року.

15 квітня 2014 року членами оргкомітету організовано зустріч учасників олімпіади, перевірку їх повноважень, реєстрацію, поселення та ознайомлення з університетом і студентським містечком.

Всеукраїнська студентська олімпіада

16 квітня 2014 року в одній із кращих лекційних аудиторій університету (навчальний корпус № 3) урочисто розпочала роботу Всеукраїнська студентська олімпіада з напряму підготовки «Лісове і садово-паркове господарство». До учасників олімпіади з привітанням звернулися декан факультету лісового і садово-паркового господарства канд. с.-г. наук, доцент О.О. Заморський, який коротко ознайомив учасників з програмою олімпіади, та голова журі, доктор с.-г. наук, професор В.П. Шлапак з доповіддю про становлення та розвиток лісового та садово-паркового господарства в Україні. Олімпіада проводилась у два тури – практичний та теоретичний.

Всеукраїнська студентська олімпіада

У перший день було проведено практичний тур по визначенню зразків із дендрології за гербарними зразками, облистяними та безлистими пагонами, насінними зразками, пагонами та шишками голонасінних порід тощо, та визначення зразків шкур та рогів з лісової зоології. Для виконання завдання практичного туру всіх студентів ділили на групи і запрошували по одному в аудиторію. Ті, хто пройшов випробування, відділялись і вже не могли спілкуватись із загалом. Також 16 квітня 2014 року проведено  змагання з лісової таксації, де кожний студент на пробній площі проводив окомірне визначення основних таксаційних показників насадження (походження, вік, склад, середній діаметр, середня висота, повнота та запас на 1 га, бонітет).

Всеукраїнська студентська олімпіада

17 квітня 2014 року було проведено теоретичний тур олімпіади. Для цього студентам запропоновано вирішення тестів із лісівничих дисциплін. Кожному учаснику змагань для вирішення надавався перелік тестових питань (100 питань) з таких дисциплін: дендрології, лісознавства, лісової таксації, лісової зоології, лісовідновлення та лісорозведення. Для вирішення тестових завдань кожному учаснику відводилося 1,5 години.

Всеукраїнська студентська олімпіада

За результатами олімпіади визначено переможців ІІ етапу олімпіади за напрямом підготовки «Лісове і садово-паркове господарство», проведеної 16–17 квітня 2014 р. на базі Уманського національного університету садівництва.

Місце

Прізвище, ім’я та по батькові студента

Повна назва вищого навчального закладу

Перше